Zaufali nam

Piotr Niedzielski

Piotr Niedzielski – zawodnik MMA, aktywny sportowiec, który, jak sam przyznaje – cały czas jest „w gazie”. Ostatnio mogliśmy oglądać go między innymi podczas gali w Poznaniu, gdzie pokonał w pierwszejrundzie Kacpra Koziorzebskiego. Łącznie na jego koncie znajduje się już osiem zwycięstw, w tym sześć przed czasem. Dzięki naszym produktom jest w stanie zachować odpowiednią temperaturę nawet w ogniu najbardziej wymagających treningów. Szczególnie przydatne są również przed jego walkami, ponieważ zastosowane włókna wełny merynosów dbają o termoregulację, dzięki czemu nie musi bać się o wychłodzenie przed walką. Piotr Niedzielski pozostaje w stałej współpracy z naszą firmą, a my jesteśmy dumni będąc częścią kariery tego obiecującego zawodnika. Życzymy jak największych sukcesów Piotrowi wraz z naszymi produktami.

Robert Szymaś

Nazywam się Robert Szymaś, jestem trenerem personalnym w Fabryce Formy Poznań Kinepolis. Specjalizuję się w treningach oporowych, funkcjonalnych oraz wzmacniania, stabilizacji i mobilizacji ciała. Wychodzę z założenia, że każdy kto chce zmienić swoje ciało, a przez to i życie na lepsze to powinien zmusić swoje mięśnie do większej pracy niż zwykle. Największą nagrodą oraz motywacją jest dla mnie uśmiech każdej osoby, której pomogłem chociażby  w minimalny sposób. Współpracuję głównie z osobami, które zgłaszają się z różnego rodzaju dolegliwościami, zaczynając od wad postawy, bólu, przez problemy z ogólną sprawnością fizyczną, rwy kulszowe, aż do kontuzji źle lub nie do końca wyleczonych. Moim podopiecznym polecam wyroby marki Rotland nie tylko ze względu na właściwości hipoalergiczne niwelujące nieprzyjemny zapach i dające komfort treningu czy też wysoką odporność na brud. Polecam głównie ze względu na właściwości leczniczo-rehabilitacyjne, zwalczanie bólu kręgosłupa, ochronę korzonków, utrzymanie optymalnej temperatury ciała, co jest szczególnie ważne u seniorów trenujących w klubie fitness. A przy okazji wchłania „siódme poty” wyciśnięte na wspólnym treningu. J Moje motto życiowe to: ,,Każda kłoda rzucona pod moje nogi, jest dla mnie stopniem, po którym dążę do wyznaczonego celu. Dlatego wiem, że o marzenia trzeba walczyć i ciężko pracować, spełniać mogą się tylko życzenia”. Dlatego też przestańmy marzyć o tym, aby ból sam ustąpił, a nieprzyjemny zapach zniknął. Zacznijmy działać! Produkty marki Wollife właśnie wychodzą nam naprzeciw!

Robert Szymaś

Fabryka Formy Poznań Kinepolis

https://www.instagram.com/robopakiernia/

tel:695295812

Agata Nowicka

Nazywam się Agata Nowicka, jestem fizjoterapeutką. Specjalizuję się w fizjoterapii sportowej i ortopedycznej. Na co dzień pracuję z zawodowymi sportowcami, jak również amatorami sportu. Uczestniczę również w zajęciach kobiecego rugby Black Roses w klubie Posnania) Pracuję z zespołami  sportowymi oraz z indywidualnymi, głównie z zawodnikami  lekkiej atletyki. Uczestniczę czynnie jako fizjoterapeuta sportowy w zgrupowaniach oraz zawodach, w tym w Mistrzostwach Europy. Prowadzę również swój gabinet „Fizjo4you” w Poznaniu. Moim Pacjentom polecam wyroby marki Rotland, ponieważ są przyjazne dla skóry pacjenta i zachowują odpowiednią termoregulację podczas terapii i ćwiczeń. Sprawdzają się podczas noszenia gorsetów po operacjach w obrębie jamy brzusznej oraz w obrębie kręgosłupa, ponieważ działają naturalnie i chronią przed podrażnieniami. Działają termoregulacyjnie podczas terapii i ćwiczeń pacjenta – pacjent nie wychładza się podczas ćwiczeń. Polecam koszulki Woollife sportowcom wykonującym treningi w wysokich temperaturach, ponieważ nie powodują przegrzania się. Zwiększają komfort zawodnika podczas użytkowania, który zachowuje poczucie świeżości.

Agata Nowicka,

Gabinet Fizjo4you,

Poznań,

Smoluchowskiego 15,

tel. 574 756 106

www.fizjo4you.com.pl

Facebook: Fizjo4You

Instagram: https://www.instagram.com/fizjo4you/